Penzion Goral, Klecany

Na Vyhlídce 548, 25067
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově otevřený rodinný penzion ve vesnickém stylu na okraji Prahy v Klecanech nabízí ubytování v pěti kompletně vybavených pokojích (satelitní TV, internet) se samostatnými koupelnami.

Další informace

Penzion Goral představuje přenesenou tradici Česko-Slovensko-Polského venkova i folklóru a nabízí neobyčejnou atmosféru vyvolanou zejména dobovým zařízením. V našem penzionu vám můžeme nabídnout 5 dvoulůžkových plně zařízených pokojů se samostatnými toaletami, televizi, satelitem a internetovým připojením. K dispozici je také malá kuchyňka (lednice, mraznička, mikrovlnka, rychlovarná konvice a příslušné nádobí) a prostor pro klidné posezení přímo „na goralské vesnici“.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Jednolůžkový pokoj
400 Kč
Přistýlka
350 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
5

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Klecany jsou malé město ležící asi 6 km severně od Prahy při řece Vltava. Město, jež má kolem 3 000 obyvatel, se dělí na dvě části – Klecany, které se nachází na skále nad řekou Vltavou a Klecánky, jež najdete na pravém břehu řeky. Pokud se budete chtít dostat přes řeku, můžete využít přívoz Klecánky – Roztoky, jež je provozován nad místním jezem. Do Klecánek vede kolem Vltavy také nová cyklistická stezka přímo z Prahy.

V Klecanech je možné najít i několik turisticky zajímavých míst, například:

- Římskokatolický kostel Nanebevzetí Panny Marie a faru původně ze 14. Století. Kostel byl během století několikrát přestavěn, naposledy v 70. letech 20. Století.

- Zámek Klecany ze 17. století, který je dnes nepřístupný pro veřejnost.

- Socha sv. Václava ze 17. století, kterou najdete před Kostelem Nanebevzetí Panny Marie.

- Pomník s Myslbekovým Ukřižovaným z roku 1894, který se nachází v parku hned vedle kostela.

- Pomník věnovaný padlým hrdinům za I. světové války postavěný na nově zrekonstruovaném náměstí Václava Beneše Třebízského.

- Socha sv. Jana Nepomuckého z 18. století.

Mapa

Velká mapa