Lesní Lázně u Zvánovic, Zvánovice

Zvánovice 154, 25165
od 1.400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Lesní Lázně ve Zvánovicích (Praha-východ) nejsou unikátní pouze širokou nabídkou služeb, ale i vzácnou přírodou, která je v celé své kráse obklopuje.

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě, který objevilo již několik filmových producentů z různých koutů světa. Nejbližším pokladem je pak Lesní pramen, který jen umocní Vaše propojení s místní přírodou a svými blahodárnými účinky podpoří celkovou detoxikaci vašeho organismu.

Další informace

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ
přímo v hotelu je pro vás připraveno 36 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá.

LESNÍ APARTMÁNY - 14 komfortních apartmánů poskytuje jedinečný zážitek pro každého hosta. Apartmány jsou zasazeny přímo do lesa (cca. 100 mod hotelu), každý má nádhernou terasu s lposezením a lehátky. Základní vybavení tvoří obývací část, ložnice, kuchyňka a koupelna. Apartmány jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním (na vyžádání bez poplatku), samozřejmostí je trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.

LESNÍ LÁZNĚ – lázně pro mladou mysl a zdravé tělo…
resort Legner Hotel Zvánovice se specializuje také na realizaci relaxačně ozdravných pobytů, jejichž součástí jsou relaxační procedury, koupele a zábaly. Vyzkoušet si můžete i Indický rituál Shadiva, nebo hluboce relaxační Levandulový rituál. Procedury připravuje tým pracovníků Lesních Lázní a všechny relaxační a ozdravné pobyty jsou připravovány tak, jak to vyžaduje zdravotní stav hosta. Kromě relaxačních procedur využívají Lázně zejména terapie probíhající v  okolní přírodě, ať už se jedná o klimatoterapii Nordic Walking, dechová cvičení nebo cvičení pod širým nebem. Protože  oblast patří do pásu lesů s celoročně nízkým obsahem škodlivin v ovzduší je doporučována nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i jako vhodné prostředí pro osoby s dýchacími obtížemi.  

Do základní nabídky Lesních Lázní patří následující procedury :
- klimatoterapeutické programy
- relaxační programy
- rehabilitační a relaxační masáže, aromatické masáže, masáže lávovými kameny apod.
- rašelinové, bylinné, mořské, bahenní a hydratační koupele
- zábaly z mořských řas nebo bahenní zábaly
- celotělové peelingy

 Opomenout nemůžeme ani zdejší Lesní pramen, který má blahodárné účinky na celkovou detoxikaci organismu.

Ceny

Apartmán
2.200 Kč
Domácí mazlíček
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.790 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.400 Kč
Plná penze
580 Kč
Polopenze
280 Kč
Přistýlka
400 Kč

Snídaně v ceně


Zajímavá zvýhodnění a bonusy pro skupiny a firemní akce.

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště
Parkoviště
Překladatel
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
130
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
39
Kapacita restaurace
150
Počet apartmánů
14

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
WC

Restaurace

RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU
interiéry restaurace jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. Letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody. Připravujeme pro vás sezónní pokrmy a gastronomické akce, a to ze surovin od místních výrobců.

Kongresové možnosti

Firemní akce

KONGRES & KONFERENCE
Hotel disponuje také profesionálním konferenčním zázemím. Kongresový sál až pro 160 osob, dále 2 větší salonky pro  70 a 50 osob a další 4 salonky a konferenční místnosti pro 40 a 20 osob.

Resort Lesní Lázně se již několik let specializuje na přípravu konferenčních, školících, incentivních a teambuildingových programů pro firmy. Profesionální konferenční služby, rozsáhlé konferenční zázemí, veškerá konferenční technika a nevšední okolí hotelu umožňují realizovat nadstandardním způsobem jakoukoliv firemní akci.

Připravili jsme pro Vás i výjimečné programy, které kombinují pracovní akce  s relaxací  nebo  adrenalinovými aktivitami. Jako jedni z mála v České republice  realizujeme  program  s  dechovým cvičením (připravují   fyzioterapeuté   z   Lesních   lázní) ,  který   v  průběhu konference  nebo  školení  dodá  všem  energii,  psychicky  je uvolní a výrazně zlepší jejich koncentraci.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

OKOLÍ
nedaleko hotelu leží zámek Konopiště, hrad Český Šternberk a Sázavský klášter. K nejoblíbenějším výletům v okolí patří Hrusice s památníkem Josefa Lady a dále známá trasa "Po stopách kocoura Mikeše". Pozoruhodný může být i výlet na Ondřejovskou hvězdárnu, která pro skupiny umožňuje noční pozorování oblohy nebo prohlídka Velkopopovického pivovaru.

Mapa

Autobus 1.2km
Vlak 7km
Velká mapa