Hotel Valnovka, Kamenice

Benešovská 102, Kamenice, 25168
od 480 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví.  Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením.

Další informace

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví.  Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Místo je tedy vhodné nejen k výletům do Prahy, ale i do nedalekého golfového centra Štiřín, Velkých Popovic (možno zařídit prohlídky Velkopopovického pivovaru pro skupiny). Také můžete navštívit nedaleké Ladovy Hrusice, nebo zámek Konopiště.

Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 42 lůžek. U skupin nad 10 osob je cena ubytování zvýhodněna.

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem.

U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem s prolézačkami pro děti. Našim hostům je k dispozici také tělocvična, dětská herna, po předchozí dohodě lze zajistit i hlídání dětí. Po předchozí dohodě je možno využít vnitřní bazén ,saunu a spa.

V tělocvičně je možné využít cvičebních míčů, pinpongového stolu a ostatního nářadí.

Wellness, tělocvičnu a bazén nutno objednat předem.

Ceny

Cena za osobu
480 Kč
Snídaně
100 Kč

Ubytování v hotelových pokojích (2 až 3 lůžkových ) s vlastním sociálním zařízením ,Tv ,WIFI ,parkování u hotelu zdarma od 480,-Kč /osoba ,noc .

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Bezbariérový přístup
Společenské prostory
Konferenční možnosti
Zahrada
Dětský koutek
Bar
Restaurace
Bazén
Masáže
Vířivka
Sauna
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
61

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem pro děti s prolézačkami. Stravování v hotelové restauraci lze zajistit předem. Snídaně jsou servírované, či formou bufetu. Obědy, večeře - bohatý výběr hotových, či minutkových jídel.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Golf
Sportovní hala

Okolí

V okolí našeho hotelu je k nalezení řada aktivit jako je turistika, cykloturistika, kulturní zážitky, sportovní vyžití, houbaření, a další...

Mapa

Velká mapa