Hotel Valnovka, Kamenice

Benešovská 102, Kamenice, 25168
od 480 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví.  Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením.

Další informace

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví.  Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Místo je tedy vhodné nejen k výletům do Prahy, ale i do nedalekého golfového centra Štiřín, Velkých Popovic (možno zařídit prohlídky Velkopopovického pivovaru pro skupiny). Také můžete navštívit nedaleké Ladovy Hrusice, nebo zámek Konopiště.

Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 42 lůžek. U skupin nad 15 osob je cena ubytování zvýhodněna.

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace s dětským koutkem.

U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a petangue -zdarma. Na zahradě jsou příjemné relaxační zóny pro naše hosty. Našim hostům je k dispozici také tělocvična ,cena není zahrnuta v ceně pobytu. Nutno objednat předem na 601 352 216 -pí Kubová.

Vnitřní bazén a sauna je k dispozici omezeně ,dle pravidelných aktivit. Nutno objednat předem u pí Duffkové :603 512 710 .Za provoz a kvalitu ,dostupnost těchto služeb zodpovídají výhradně zmíněné provozovatelky .

Lze předem objednat  občerstvení formou bufetu .V letních měsících také můžeme zajistit grilování ,nebo opékání prasete ,či krůty ,vepřové kýty. Nutno objednat nejméně 14 dní předem.

Ceny

Cena za osobu
480 Kč
Cena za postel
500 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Jednolůžkový pokoj
670 Kč
Plná penze
700 Kč
Polopenze
600 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
100 Kč

Ubytování v hotelových pokojích (2 až 3 lůžkových ) s vlastním sociálním zařízením ,Tv ,WIFI ,parkování u hotelu zdarma od 500,-Kč /osoba ,noc .

Služby

Bazén
Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Sauna
Vířivka
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
36
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
8
Třílůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

Balkón
WC

Restaurace

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace s  dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem . Stravování v hotelové restauraci lze zajistit předem. Snídaně jsou servírované, či formou bufetu. Obědy, večeře - bohatý výběr hotových, či minutkových jídel.

Firemní akce

V našem sále ,který v případě využití služeb restaurace ,pronajímáme zdarma ,je k dispozici 50 míst .Stoly dle Vašeho přání.

Flipchart -200Kč /den

Dataprojektor a plátno -500,-Kč /den

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Golf
Sportovní hala

Okolí

V okolí našeho hotelu je k nalezení řada aktivit jako je turistika, cykloturistika, kulturní zážitky, sportovní vyžití, houbaření, a další...

Mapa

Autobus 100m
Vlak 10km
Velká mapa